Služby

Co všechno našim klientům nabízíme? Pokud hledáte kromě prodeje, koupě a pronájmu nemovitosti i služby navíc, jako je odhad ceny nemovitosti, zajištění průkazu energetické náročnosti, ale taky odborné realitní a finanční poradenství, jste tady správně. Náš servis se snažíme dělat maximálně samostatně, abychom klientům ušetřit čas, peníze i práci. Někdy se ale může vyskytnout zádrhel, se kterým si ani my nevíme rady. S tím nám ale vždy rád poradí jeden z našich zkušených odborníků na konkrétní oblast.

Prodej

Chcete prodat svou nemovitost? Zkoušeli jste to už sami bez realitky a přineslo vám to jen hromadu starostí? Víme, že prodej nemovitosti je často citlivá záležitost, zvláště když prodáváte třeba místo, kde jste strávili kus života. S naší realitní kanceláři se můžete spolehnout na individuální přístup a konzultace, stejně jako na bezproblémový průběh obchodu od našeho prvního setkání, přes inzerování, prohlídky domu nebo bytu a vyjednávání o ceně, až po následný podpis smluv. Vaši nemovitost prodáme rychle a za dobrou cenu. Spolehnout se na nás pak můžete i co se týče právních služeb, zajišťujeme i výhodné bankovní úschovy.

dům

Pronájem

Největším úskalím pronájmu je hledání toho správného a spolehlivého nájemníka, který bude schopný pravidelně platit nájemné. Zbavte se téhle starosti a nechte to na nás. Máme za sebou už stovky realizovaných pronájmů a víme, na co si dát pozor. Postaráme se vám o inzerování pronájmu, vybírání vhodných kandidátů i veškeré papírování s tím spojené. Na vás už bude jen v závěru pravidelně dostávat peníze. Pronájem jde vyřešit jednoduše a bez starostí, stačí vsadit na tu správnou realitku.

pronájem

Koupě

Chcete se stěhovat do vlastního? Hledáte dokonalý dům nebo byt, kde strávíte celý život, s rodinou nebo bez? Pokud hledáte všude možně, ale perfektní nemovitost nenacházíte, neztrácejte naději. Obraťte se přímo na nás, my rozhodíme naše sítě a uděláme maximum pro to, abychom našli ideální místo pro váš život. Neztrácejte čas prohledáváním internetu, svěřte se do rukou profíků a všechno, od prvního podpisu dokumentů až po finální stěhování, bude hračka.

stěhování

Štítek PENB

Co je to štítek PENB? Průkaz energetické náročnosti budovy mají nemovitosti proto, aby budoucí majitelé přesně věděli, do čeho jdou. Stupnice štítku, od nejlepšího A po nejhorší G, udává, jak moc je váš dům nebo byt úsporný nebo naopak nehospodárný. Na štítku najdete zaznamenány spotřeby všech energií. Průkaz je před prodejem i pronájemem povinný. Nevíte, kde ho zařídit? No přece u nás. Zajistíme vám přímo odborníka, který nemovitost osobně navštíví, zkontroluje a štítek PENB vydá.

technik

Odhad ceny

Chcete prodat dům, pozemek, byt nebo jinou nemovitost a nevíte, jakou má cenu? Odhady cen k nemovitostem zajišťujeme zdarma pro klasické klienty, ale také jako součást dědických a podobných řízení. Nespoléhejte se na cenové mapy, porovnávání s dalšími nemovitostmi nebo prosté sčítání nákladů. Reálná cena nemovitosti se liší případ od případu, a i když váš byt na první pohled vypadá stejně jako ten sousedův, můžou vám zůstat skryty vady nebo naopak přednosti. Jako nezávislí odborníci s léty praxe už víme, jak to na realitním trhu chodí, a proto je náš odhad ceny vždy co nejpřesnější.

počítání

Poradenství

Nevíte, jestli je na koupi domu ta správná doba? Nejste si jistí, jestli si vybraný byt můžete dovolit? Neváhejte se nás prostě a jednoduše zeptat. Nabízíme vám realitní a finanční poradenství, díky kterému budete přesně vědět, na čem jste. Například v případě, že budete s financováním bydlení potřebovat pomoci, zprostředkujeme vám výhodný úvěr nebo hypotéku. Se všemi klienty jednáme upřímně a zodpovědně. Na naše poradenství se tak můžete plně spolehnout.

poradenství