O nás 

Kdo jsme? Jsme P&K property s.r.o., realitní kancelář, ale ne jen tak nějaká obyčejná. Tvoří nás tým zkušených makléřů, kteří ví, jak to v oboru obchodování s realitami chodí. Máme za sebou dlouhé roky praxe a naším hlavním cílem je maximální spokojenost klientů, kteří se rozhodli jít do toho zrovna s námi. V čem se od ostatních realitních kanceláří lišíme?

Víme, jaké to je prodávat nemovitost, proto s klienty vždy jednáme narovinu

Mezi naše úzce spřízněné firmy patří i developerské projekty, které se specializují na menší komorní nemovitosti. Po nepříliš dobrých zkušenostech s velkými realitkami, kterým jsme projekty svěřili, jsme se rozhodli vložit se do toho sami. Sami jsme tak často v pozici prodávajícího, známe všechny trable i starosti. K našim klientům proto vždy přistupujeme s maximálním pochopením a upřímností. Zkrátka přesně tak, jak bychom na oplátku chtěli my, aby se chovali klienti k nám.

Vždy vystupujeme jako profíci

Ke své práci přistupujeme opravdu svědomitě. Vždyť nejlepší vizitkou je spokojený klient! Snažíme se proto prodávajícím i kupujícím maximálně vyhovět, veškeré procesy jim vysvětlit a k problémům přistupovat lidsky. Nenecháváme nic náhodě, ověřujeme jak dokumentaci, tak i zájemce o nemovitosti. Poradíme, co se týče konkrétních nemovitostí, ale i způsobu jejich financování. Zakládáme si na slušnosti, upřímnosti a férovosti našeho jednání.

Jsme samostatná firma, která si může dělat věci po svém

Náš tým má za sebou několikaletou zkušenost jako součást velké sítě realitních kanceláří. Tahle práce ale opravdu nebyla nic pro nás. V rámci sítě totiž své kolegy nemáte šanci pořádně poznat a nikdy nevíte, kdo může udělat přešlap a zkazit jméno i vám. Rozhodli jsme se proto osamostatnit a vsadit naplno na naše síly. Dobré jméno vlastní společnosti tak máme plně jen a pouze v našich rukou. A jeho budování se nám daří skvěle.

Na náš kompletní servis se můžete spolehnout

Vždycky se snažíme pracovat maximálně samostatně. Samozřejmě jsme si mohli najmout celý tým externích odborníků, ale rádi máme věci pod kontrolou. Pokud je to možné, vše s našimi klienty řešíme osobně a šetříme tak jejich čas, práci a v neposlední řadě i peníze. A s čím vším vám můžeme pomoci? Kromě nemovitostí se vyznáme i ve financích, odhadech ceny nebo zajišťování průkazu energetické náročnosti budov. Mrkněte se na nabídku našich služeb.

Snažíme se budovat realitním makléřům dobrou pověst. A co je největší odměnou za naše maximální nasazení? Velkou část našich nových klientů získáváme díky předchozím doporučením. Za což moc děkujeme.